Alina Boz: Evlilik yok, önce kariyer!

‘Vatanım Sensin’, ‘Elimi Bırakma’ ve ‘Maraşlı’ dizilerinde kamera karşısına geçen son dönemin parlayan isimlerinden Alina Boz (23), Alina Boz, son olarak dijital platformdaki ‘Aşk 101’ dizisinde rol aldı. 1998 yılında Rusya’nın başkenti Moskova’da doğan, yedi yaşında İstanbul’a gelen ünlü oyuncu, rol aldığı projelerin galalarında yaşadığı zorluğu ilk kez anlattı.

İşte güzel oyuncunun dikkat çeken açıklamaları…

“GÖSTERİŞLİ DÜNYA RAHATSIZ EDİYOR”

“Günlük hayatımda sade bir şekilde yaşamayı seviyorum. O gösterişli dünyanın içinde kalmak beni çok rahatsız ediyor. İşimde disiplinliyim. Sete zamanında gitmeye önem veririm. Kimseyi kırmamaya dikkat eder, elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım.”

Şu anki durumum; 11 yaşımda kurduğum ünlü olma, dergi kapaklarını süsleme, kıyafetler giyme hayallerinden farklı. İşin işine girince Amerikan Rüyası kafasında kalmıyor tabii insan.

“GALALARDA ÇOK ZORLANIYORUM”

Galalarda çok zorlanıyorum, aşırı kalabalık. Bir panik atak durumu oluyor, kendimi kaybediyorum. Kameralar önünde dudaklarım titremeye başlıyor. Aşmaya çalıştım ama olmadı. Aynı anda birden fazla şeye odaklanmakta güçlük çekiyorum.

“OYUNCU OLMASAYDIM PİLOT OLURDUM”

Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya’nın başrolü paylaştığı ‘Paramparça’ dizisinde ‘Hazal’ rolü ile hafızalarda yer edinen Alina Boz, “Oyuncu olmasaydım pilot olurdum” açıklamasıyla dikkat çekti.

“13 YAŞIMDAN BERİ İLK DEFA BU KADAR DİNLENDİM”

Alina Boz, geçtiğimiz günlerde Bomontiada’da bulunan Babylon isimli mekanda görüntülendi. Boz, basın mensuplarına, “Uzun zamandır denk gelemiyorduk. Sevindim sizleri gördüğüme” dedi. Muhabirlerin “Görünmediğiniz süreçte neler yaptınız?” sorusuna Boz “Bu süreçte eğitim hayatıma önem verdim. İyi geldi dinlemek. 13 yaşımdan beri ilk defa bu kadar uzun dinlendim” yanıtını verdi. Sinema projesinden de bahseden Boz, “Dönem filmimizi çektik. Pandemiden dolayı biraz sarktı ama eylül gibi yayınlanır büyük ihtimalle” dedi.

“ÇALIŞACAKLARIMA ÖZEN GÖSTERİYORUM”

Muhabirlerin “Bir dizi projeniz olacak mı?” sorusuna Boz “Şu anda anlaştığımız bir yer yok, umut ediyoruz ki yakın zamanda görüşmelerim olacaktır. Ters köşe istediğim bir rol var tabii ama ben daha çok çalışacaklarıma özen gösteriyorum. Senaryoya, ekibe dikkat ediyorum” yanıtını verdi.

Tatil planlarından da bahseden Boz “Deniz kenarında olmayı tercihi ediyorum. Bodrum’da geçen sene Sezen Aksu’yu ziyarete gittik. Bir de su sporları yapmayı seviyorum. Bu yüzden yine Bodrum’a gidebilirim” dedi.

“BENİM İÇİN ŞUAN KARİYER ÖN PLANDA”

Mithatcan Özer ile olan ilişkisi hakkında da konuşan Boz “Çok güzel gidiyor, zaten yıllardır da iyi gidiyor” dedi. Muhabirlerin “Sezen Hanım evlenin diye baskı yapıyor mu? Evliliği düşünmüyor musunuz?” sorusuna Boz “Beş yıldır soruyorsunuz. Zaten olursa da haberiniz olur. Ama benim için şu an kariyer ön planda. Kariyerime bakıyorum” cevabını verdi. 

Related Posts

Akit’ten Aleyna Tilki’ye Değişik Sansür! Bakın Neresini Kapattılar?

Son devirlerin genç yıldızları ortasında birinci sırada yer alan müzikleri kadar giysisi ile de dikkatleri üzerine çeken Aleyna Tilki, Rize’de …

Vücut lisanı uzmanı yorumladı: “Meghan Markle rol yapıyor”

Önde gelen bir vücut lisanı uzmanı, Sussex Düşesi Meghan Markle’ın, haziran ayında Kraliçe II. Elizabeth’in Platin Jübile’sinde “zorla …

Türk edebiyatının vakit ustası: Adalet Ağaoğlu

Kumaş tüccarı Hafız Mustafa Sümer ile İsmet Sümer’in kızı Adalet Ağaoğlu, 23 Ekim 1929’da Ankara’nın Nallıhan ilçesinde dünyaya geldi. Nüfus …

Kıvılcım Ural isminin hikayesini anlattı! ‘Kaan çok şaşırdı’

Duman grubunun 48 yaşındaki solisti Kaan Tangöze ile dört yıl önce nikah masasına oturan ve bir kız çocuğu dünyaya getiren müzisyen Kıvılcım Ural …

Bir Tanzimat Paşazadesinin Gözünden Avrupa

Mehmed Rauf, çok genç yaşta devlet hizmetine girmiş üst seviye bir Osmanlı bürokratı. Osmanlı Devleti’nin pek çok ülkeyle gayret ettiği 19 …

Sizi Kahkahaya Boğacaklar! İşte En Komik Burçlar… Onlarla Yaşamak Bir Cümbüş…

KOÇLAR TABİATLARI GEREĞİ KOMİKTİR Koç Burçları (21 Mart – 19 Nisan): Koç, önemli bir cümbüş çizgisine sahip dürtüsel ve eğlenceyi seven ateş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.