Analist: Önümüzdeki Haftalarda Bu 2 Altcoin Pik Yapabilir!

Tanınan bir kripto analisti, Bitcoin (BTC) ve 2 altcoin için önümüzdeki haftalarda daha yüksek seviyeleri göreceğimizi söylüyor.

Michael van de Poppe’ye göre 2 altcoin ralli için hazır

615.500 Twitter takipçisi olan analist Michael van de Poppe’ye göre, 2022’ye inişli çıkışlı bir başlangıçtan sonra, üç kripto para birimi önümüzdeki iki ay içinde fırlayacak. Analist, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Fantom’da (FTM) ralli bekliyor. En son tweet’lerinde analist şunlardan bahsetti:

Önümüzdeki dört ila sekiz hafta içinde, Bitcoin’i 28.000 dolar, Ethereum’u 1.500 dolar veya daha fazla ve FTM’yi 0.45 ila 0.55 dolar arasında görmeyi bekliyorum. Yaz aylarında rahatlama bekliyorum.

Analist, 22.000 dolardan önce Bitcoin fiyatının bu seviyeyi test etmesini bekliyor

Van de Poppe, Bitcoin’in 22.000 dolarlık direnci kırmadan ve 28.000 dolarlık hedefine ilerlemeden önce muhtemelen 20.500 dolar civarında desteği yeniden test edeceğini tahmin ediyor. Bu tahmin için analist, aşağıdaki teknik grafiği şöyle yorumluyor:

Olası bir Bitcoin durumu (gerçekten gerçekleşmesi gerekmiyor). 21.900 dolar direnci, 20.500 dolar ve 21.100 dolar destek olarak hareket ediyor. Alt sınırlarda 28.000 dolara doğru salınım uzunlarını hevesle inceliyorum.

Yazım sırasında Bitcoin fiyatı 21,253.21 dolarda işlem görüyor. Geçen haftaya göre %10’den fazla değer kazandı. Son 24 saat içinde 21,877.14 dolarlık yerel zirveyi kaydetti.

Van de Poppe, Ethereum’u da yakından takip ediyor

Altcoin analisti Ethereum ile ilgili olarak, 1.500 dolarlık hedef fiyatına ulaşmak için bir yükseliş bekliyor. Poppe’ni ETH analizleri şunlardı:

ETH iyi bir ilk adım attı. 1500 dolarlık bölge için çalışmalarımıza devam etmemiz uzun sürmeyecek (çünkü arada büyük boşluklar var). Short’lar artık yavaş yavaş kaldırılıyor. Ancak eziyet hala kademeli.

Ethereum şu anda 1,179.65 dolardan işlem görüyor. Bitcoin ile birlikte bu haftada %10’un üzerinde değer kazandılar. Ethereum bu esnada 1,228.77 dolarlık yerel zirveyi kaydetti.

Analistin radarındaki bir diğer altcoin FTM oldu

Sırada Ethereum rakibi FTM var. Poppe, yükseliş trendine devam etmeden önce FTM fiyatının kısa bir düşüş göreceğini tahmin ediyor. Analiste göre FTM fiyatı 0,265 doların ardından 0,30 doların üzerinde hazırlanacak:

Önümüzdeki haftalarda, FTM’nin 0,265 doları test etmesini bekliyorum. Bu, 0,32 dolara ve belki de 0,45-0,55 dolara doğru ilerlemeye yol açacak.

Kriptokoin.com analizlerinde yer verdiğimiz üzere, Bitcoin’in ikinci yarı performansı hakkında analistler şimdilik iyimser. Bloomberg analisti Mike McGlone, yakın tarihli analizlerinde bu beklentiyi ele aldı.

Related Posts

Toplam kredi stoku haziran sonunda 6,6 trilyon liraya ulaştı

Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Risk Merkezi datalarına nazaran, haziranda bankalar 6 trilyon 347 milyar liralık, finansal kiralama şirketleri …

Geçiş kolaylaşsın şart koşulmasın

Mithat Yurdakul  – Bankalar, emeklileri promosyonla kendilerine çekmeye çalışırken, aldıkları promosyonlar piyasanın altında kalan emekliler de …

8’den Fazla Bilen Analist: Bu 3 Altcoin Fena Kopabilir! 

İsabetli tahminleriyle tanınan popüler bir analist, ayı piyasasında dikkatleri çeken üç altcoin projesini paylaşıyor. Analiste göre lider altcoin …

Türkiye’de 7 ayda 1,8 milyonu aşkın gayrimenkul satış süreci yapıldı

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü yetkililerinden edinilen bilgiye nazaran, geçen ay 222 bin 578 …

Bakan Karaismailoğlu: Phaselis Tüneli ile bölgede karbon salınımı yıllık 1842 ton azaldı

Kaş, Demre, Finike, Kumluca üzere batı ilçelerine hem turizm hem de sebze-meyve nakliyeciliğinde ulaşımı büyük ölçüde rahatlatacak olan Phaselis …

Küba’da ham petrol depolama tesisinde patlama

Küba’da limandaki ham petrol depolama tesislerindeki patlamalarda 77 kişi yaralanırken, 17 itfaiyecinin kayıp olduğu açıklandı. Küba basınında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.