Resident Evil 4 Remake Satışları Capcom’un Yüzünü Güldürüyor: Büyük Satış Başarısı

Resident Evil 4 Remake oyuncular tarafından bir hayli sevilmişe benziyor. Çıkış yaptığı günden bu yana güzel bir satış başarısı yakalayan oyun, aynı zamanda Capcom’a gelecek için umut veriyor.

24 Mart’ta çıkış yapan oyun “çok olumlu” incelemeye sahip.

Zaten güzel olan dördüncü oyunu Remake ile buluşturan ve grafik geliştirmelerinin yanı sıra mekaniksel açıdan günümüze uyarlayan Resident Evil 4 Remake, oyuncular tarafından çok sevilmiş durumda. Remake konusunda başarılı olan Capcom ise durumdan bir hayli memnun görünüyor.

İlk iki gün içerisinde yakaladığı satış başarısıyla zirveye tırmanmayı sürdürüyor.

Resident Evil 4 Remake, çıkış yaptığı ilk iki gün içerisinde dünya çapında üç milyon satış sayısı aşmayı başardı. Hatta öyle bir başarı yakalamış oldu ki, Village’i sollayarak son dönemlerde en iyi çıkış yapan Resident Evil oyunu olmayı başardı.

Biohazard ve 2 Remake ile kapışıyor.

Resident Evil 4 Remake, serinin bir önceki yapımlarıyla şimdiden yarışmaya başlamış durumda. Resident Evil 7: Biohazard 11.7 milyon satış başarısı yakalamıştı. Resident Evil 2 Remake ise 11.2 milyon adeta satarak listede ikinci sıraya yerleşmişti. İlerleyen aylarda Resident Evil 4 Remake’in bu listelerde yükselmesi bekleniyor.

Peki Resident Evil 4 Remake incelemesine göz attınız mı?

Resident Evil 4 Remake incelemesine göz atmadıysanız buradan ulaşabilirsiniz. Oyun içerisinde yer alan hikaye ve oynanış mekanikleri gibi konulara göz atabilirsiniz, keyifli okumalar!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir