Aylık Harcaması 10 Bin Doları Geçen Ada’nın Babası 2021’de Konkordato İsteyen Kozmetik Devi Çıktı

Belki hatırlarsınız, geçtiğimiz günlerde New York’ta gerçekleştirilen bir sokak röportajında Ada isimli bir Türk kızın harcamalarıyla ilgili yaptığı açıklamalar gündem olmuştu. Kozmetik şirketine sahip bir babası olduğunu söyleyen Ada’nın babası bakın hangi kozmetik devi çıktı…

Geçtiğimiz günlerde, New York’ta karşılaştığı insanlara ayda ne kadar harcadıklarını ve ne iş yaptıklarını soran TikToker Suleyman Dolaev’in son röportajı epey gündem olmuştu. Sebebi ise uzatılan mikrofona cevap veren kadının Ada isimli bir Türk olması ve ayda 10 bin dolar harcadığını söylemesiydi…

Hayatı boyunca Londra’da yaşadığını ve bir süreliğine geldiği New York’ta ayda 10.000 dolar harcadığını söyleyen Ada, “Ne iş yapıyorsun?” sorusuna ise “Hiçbir şey yapmıyorum, babamın kozmetik şirketi var” cevabını vermişti. ?

Ardından Suleyman Dolaev, sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çeken Ada’yla ikinci bir röportaj yapmış, Ada’yla bir gün geçirmişti.

Miami’ye gidecek olan Ada için beraber alışveriş yapmışlardı ve Ada Dolaev’in eşlik ettiği alışverişinde 900 dolar harcamıştı.

Malum sebeplerden, hangi kozmetik şirketi sahibinin kızı olduğu merak edilen Ada’nın babasının kim olduğu ortaya çıktı.

Meğer, Ada’nın babası sektördeki herkesin tanıdığı, 2021 yılında grup şirketleri için konkordato kararı isteyen Tuncer Hunca’ymış!

En basit haliyle konkordato bir borçlunun mali durumunun kötüleşmesi sonucu, borçlarını ödemekte zorlanması durumunda uygulanan hukuki işlem demek oluyor…

Röportajda Ada Hunca’nın bahsettiği kozmetik firması, Tuncer Hunca konkordato ilan edince Ağustos ayında mahkeme kararıyla önce 3 aylık geçici mühlet almış, grup şirkeleri koruma altına alınmıştı.

Bu yılın ilk aylarında ise mahkemenin 6 aylık daha mühlet kararı alarak koruma sürecini uzattığı öğrenilmişti…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx