Çatal bıçaklı protesto: “10. yıl marşını söylemedi” iddiası… Özcan Deniz’den cevap gecikmedi

Cumhuriyetin 100. yılı kutlamaları ülkenin çeşitli yerlerinde devam ederken Özcan Deniz de dün akşam Kıbrıs’ta sahneye çıktı.

Konserin başında 29 Ekim’le ilgili konuştuğu ileri sürülen Deniz, 100. Yıl Marşı’nı okumadığı iddiasıyla seyirciler tarafından yuhalandı.

ÇATAL VE BIÇAKLARLA MASALARA VURULDU

Pop Bizde’de yer alan habere göre, Özcan Deniz konser sonunda marş söyleyerek kutlama yapmadığı iddiasıyla seyirciler tarafından yuhalanarak çatal ve bıçaklarla protesto edildi.

ÖZCAN DENİZ’DEN AÇIKLAMA

Konserinde Cumhuriyet’in 100. yılını kutlamadığı ve 10. yıl marşını okumadığı için tepki gördüğü ileri sürülen ünlü şarkıcıdan bir açıklama geldi.

“CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINI KUTLAMADIĞIM KOCA BİR YALAN”

“28 Ekim Kıbrıs’taki oteldeki konserimde Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlamadığım koca bir yalan ve suikasttır. 30 Ekim’de setim başlıyor olmasına rağmen, Filistin’de yaşananlardan dolayı karalar içinde sahneye çıkmama rağmen bu özel geceyi iptal ettirtmedim.

“BİNE YAKIN İZLEYİCİDEN BİRİLERİ KAYDETMİŞSE YAYINLAMALARINI RİCA EDİYORUM”

Ömrümde bir kere daha yaşayamayacağım bu özel 100. yıl kutlamasında sahnede olmak ve coşkuyla kutlamak istedim. Konser kaydı yapılmadığı için görüntülere ulaşamıyorum. Fakat konsere gelen bine yakın izleyiciden birileri, ilk şarkıdan hemen sonra ve program sonunda yaptığım içi dolu, laf olsun diye değil gerçek duygularımı aktardığım uzun Cumhuriyet konuşmamı ve de kutlamamı kaydetmiş ise yayınlamalarını rica ediyorum.

“FİNALDEKİ 10. YIL MARŞINI OKU(YA)MAMAM, ORGANİZASYON KARGAŞASI”

Finaldeki 10. yıl marşını oku(ya)mamam tamamen benim ile şefimin birbirimizi yanlış anlamamızdan kaynaklı bir organizasyon kargaşasıdır. Fakat kutlamamış değilim. Aksine içten ve de alkışlarla sürekli kesilerek yaptığım Cumhuriyet konuşmam ve de kutlamama gelen tüm izleyici şahittir. Kaydına ulaştığımda paylaşacağım. Sevgiler.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx