Survivor All Star’da ikinci eleme adayı belli oldu! Sema ile Pınar’ın kavgası olay oldu: Acil durum konseyi yapılacak

MUSA CAN ÇAYAN- Survivor All Star’da ilk eleme adayı Mavi Takım’dan Begüm olmuştu. Nagihan ve Merve birbirlerine karşı duydukları rahatsızlıkları dile getirdi. Pınar, Sema’nın kardeşi Seda’nın istatistiğini korumak için kurnazlık yaptığını söyledi. İkinci eleme adayı belli oldu. Survivor All Star’ın yayınlanan yeni bölüm fragmanında Sema ile Pınar’ın kavga ettiği görüldü. Acun Ilıcalı acil durum konseyini topladı. Heyecan dolu yarışmadan öne çıkanlar şu şekilde:

‘ARA HİÇ KAPANMIYOR’

Pınar, “Seçmelerde Sema’nın şu hareketlerini izledik. Seda’nın istatistiği genel performans istatistiğinde yüksek olduğu için bu aranın Nagihan’la kapanmasını istemiyor. Nagihan çıktığı zaman Seda’yı kırabiliyor fakat hem Seda hem Nagihan karşı tarafın daha zayıflarıyla oynarsa bu ara hiç kapanmıyor.” ifadelerine yer verdi.

‘HİÇ KİMSEDEN KORKUM YOK’

Merve Aydın, ‘Hayırdır, senin burada atıp kaktığın iki üç kişiye benzemem ben face to face olurum sonuna da katlanırsın yani hiç kimseden hiçbir şeyden korkum yok. Çok konuşuyorsun, karakterime laf ediyorsun. Çokta uzatmaya gerek yok. Hafif insanlara ağır gelecek karakterim var yapacak bir şey yok. 4 oyundan 4’ünü de aldığımızda Aysu geçen haftalardan adaylığı devam ediyor. 4 tane daha kız yazacaklar. Bu demek oluyor ki 6 kızdan 5’i potada olmuş oluyor. Yani cümbüş edasında bir düello izleriz. Gerçekten finale yakışır bir düelloyu bu hafta erkenden izlemiş oluruz.” dedi.

‘HEPSİNİ ELEMEZSEM BEN NAGİHAN DEĞİLİM’

Nagihan, “Kötü kalplerini, pis niyetlerini, art niyetlerini Ali Cengiz oyunlarını oyuna yansıtmaya çalışıyorlar. Yani ben Merve’nin ciğerini biliyorum ya gülüşünden, bakışından, saçından, tişört giyişinden bile ben Merve’nin ne demek istediğini çok iyi bilen birisiyim. 14 yaşından beri ben Merve’yi tanıyorum. Bunlara ne yaparsan yap yaranamazsın. Körler sağırlar birbirlerini ağırlar. Birbirlerinin yalanlarını bile örtbas etmek için hepsi böyle birlik olmuş birbirlerini kapatmaya çalışıyorlar. Birbirlerinin pisliklerini temizlemeye çalışıyorum ama ben buradayım yemem, yutmam. Bende artık zorlanmaya başlıyorum çünkü gerçekten her saniye benim açığımı arayan bir Kırmızı Takım var. Beni elemek için başka yolları yok çünkü benimle baş edemeyecekler. Hepsi girsin potaya, erkekler dahil hepsini elemezsem ben Nagihan değilim.” ifadelerini kullandı.

Dokunulmazlık oyununu Mavi Takım kazandı. Sembolü Yasin Obuz aldı.

‘SEVİMSİZ HAREKETLE BÜRÜNMÜŞ’

Dokunulmazlık oyunu sonrasında konuşan Avatar Atakan, Ogeday’la ilgili duyduğu rahatsızlığı şu sözlerle ifade etti:

Oyun sonunda zaten çok stresli iki güç geçiriyoruz. Dün kazanırken de çok rahat kazanmadık. Bugün kaybederken de çok rahat kaybetmedik fakat şöyle oyun sonlarında karşı tarafın özellikle de Ogeday’ın son zamanlarda kazandıkça sevimsiz ve itici hareketleri beni rahatsız etmeye başladı. Ogeday tanıdığım bir arkadaşım ama daha önceki sezonlarda böyle değildi ama şu andaki kazanma hırsı çok enteresan bir noktaya gelmiş durumda. Ben zaten tansiyonu yüksek. Bir dokunulmazlık kaybetmişiz, bir isim yazacağız. Bu zaten normal bir şey değil yani Survivor’da onlarda biliyorlar, dün yaşadılar. Bir insan kazanmayı bilmesi gibi kaybetmeyide bilmesi gerekiyor. Ne kazanırken ne kaybederken Ogeday ciddi anlamda sevimsiz hareketlere bürünmüş bu da beni rahatsız ediyor. Başka bir şey yok.

‘BUNDAN SONRA MESAJI ALDIM’

Ogeday, Yunus Emre’nin Atakan’ın sözlerinden sonra alkışlamasına ‘Yaver mi alkışladı? Yaver alkışladı’ ifadelerini kullandıktan sonra, ” Benim Atakan’dan sadece kusura bakmasın istediğim kısım şu, nabzı yüksekken ona bunu söyledim ama oda bana, başkasına hiçbir zaman kötü söz kullanmaması gerekiyor. Bende burada kendisine darıldım. Tabii burada bunu başlatacak sebebi ben vermişimdir ama ne olursa olsun aramızdaki samimiyete dayanaraktan söyledim. Bundan sonra mesajı aldım. Uğraşılmamasını istiyorsa bundan sonra bende yarış alanında kendisiyle diyaloğa girmem. Herhangibi tatlı sert bir atışmaya da girmem.İki insan konuşurken yüz yüze de gelebilir ama burada başkasının Yunus Emre’nin dahil olması gerek yoktu. Hani neden bunu yaptı, böyle araya girdi onu da anlamıyorum.” dedi.

ELEME ADAYI

Kırmızı takımdan en çok adı çıkan ve ikinci eleme adayı olan yarışmacı Pınar oldu.

ACİL DURUM KONSEYİ TOPLANIYOR

Survivor All Star yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sema ile Pınar kavga ediyor. Acun Ilıcalı acil durum konseyini topluyor. Kardeşini yarışmada göremeyen Seda çok sinirleniyor. Yeni bölümde Acun Ilıcalı Sema’ya verdikleri kararı açıklıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx