Ünlü aktörün oğlu, eşcinsel sevgilisini öldürüp parçalara ayırdı

Ünlü oyuncu Rodolfo Sancho’nun 29 yaşındaki oğlu Daniel Sancho Bronchalo (Broncho), Tayland’da 44 yaşındaki eşcinsel sevgilisi doktor Edwin Arrieta Arteaga’yı öldürdü.

İkilinin yaşadığı bölgenin sakinlerinin ihbarı üzerine, 3 Ağustos’ta Arteaga’nın cansız bedenini çöpte bulan polis, başlatılan soruşturmada korkutucu detaylara ulaştı.

ADAMI 14 PARÇAYA AYIRIP ÇEŞİTLİ YERLERE SAKLADI

Tayland’da şef olarak çalışan Bronchalo ile Arteaga, para ve ilişkileri yüzünden yaşanan anlaşmazlık sonrasında birbirine girdi. Yaşanan tartışmada 29 yaşındaki Bronchalo, doktor olan Arteaga’ya vurdu ve düşürdü. Düşerken kafasını küvete çarpan 44 yaşındaki doktor, olay yerinden öldü. Ünlü oyuncunun oğlu daha sonra, Arteaga’nın cesedini parçalara ayırdı ve sakladı.

ÜNLÜ OYUNCUNUN KATİL OĞLU HER ŞEYİ İTİRAF ETTİ

Soruşturmayı yürüten güvenlik yetkilileri, 29 yaşındaki Bronchalo’nun polis memurlarına kurbanın parçalarını nereye sakladığını gösterdiğini, 14 parçaya bölünen 44 yaşındaki doktorun kalça ve bacak parçalarının çöplükte, diğer parçalarının ise adanın farklı bölgelerinde ve denizde bulunduğunu söyledi:

“Bronchalo, kurbanın kendisiyle ilişkiye girmemesinden dolayı öfkeli olduğunu ve ona vurarak düşmesine sebep olduğunu söyledi. Arteaga’nın düşerek kafasını küvete çarptığını ve daha sonra da cesedi parçaladığını söyledi.

Bronchalo cinayet, cinayeti saklama, delilleri yok etme suçlamalarıyla yargılanacak. Zanlı, Edwin Arrieta Arteaga’yı öldürdüğünü ve bedenini parçalara ayırdığını itiraf etti. Cesedinin bazı parçalarını çantaya doldurarak denize atmış.”

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx